Czek-ART to doświadczona i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się obsługą techniczną wydarzeń. Świadczymy usługi z zakresu techniki estradowej, czyli nagłośnienia, oświetlenia, streamingu, a także oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. 

konsola

Nagłośnienie i oświetlenie eventów

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze technicznej małych i średnich eventów, a w szczególności:

-koncertów kameralnych i imprez plenerowych,

-uroczystości kościelnych, koncertów religijnych, spotkań wspólnot modlitewnych,

-konferencji, prezentacji produktów, wieców i konwencji wyborczych, imprez sportowych.

W swojej ofercie posiadamy zestawy nagłośnienia i oświetlenia spełniające ridery techniczne artystów, a do każdego zlecenia oferujemy wynajem konstrukcji scenicznych i podestów.

Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie, renomowanych firm, co daje praktycznie stuprocentową niezawodność, dobrej jakości dźwięk i wspaniałe efekty świetlne. Prowadzimy także wypożyczalnie sprzętu estradowego i fotograficznego.

foto

Fotografia lotnicza i transmisje na żywo

Kilka lat współpracy z ośrodkami telewizji, a także rosnący w trakcie pandemii popyt na usługi streamingu sprawiły, że rozbudowaliśmy własny zestaw do transmisji na żywo oparty o kamery, mikser wizyjny i foniczny wraz z mikrofonami i drona. Naszym domeną przewodnią jest „transmitujemy wszystko i wszędzie”, realizujemy streamy z konferencji, nabożeństw, koncertów, a nawet uroczystości pogrzebowych, na wszystkie platformy społecznościowe, a także na nasz dedykowany serwer.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

inż. Krzysztof Czekaj,
właściciel Czek-ART

One thought on “O firmie

Your Message...Your name *...Your email *...Your website...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.